Sözlüye güzel sözler

Sözlüye güzel sözler söylemek veya ona güzel sözler dolu mesajlar göndermek aşkın en güzel ifade şekillerinden birisidir.

Evlilik yolunda ilerlerken gelinen ilk durak olan sözlülük hali, sevginin ve aşkın en yoğun yaşandığı dönemdir. Bu dönemde erkek ve kadın arasında yoğun bir aşk söz konusudur. Bu aşkı ve sevgiyi ifade etmek ve sözlüye doğru cümleler ile hitap etmek iki kişi arasındaki sevginin daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

Yaklaşan evlilik telaşı içerisinde aşk ve sevda kokan cümleler ile bezenmiş mesajlar ikili ilişkinin heyecan dolu ilerlemesini sağlayan önemli dinamikler arasında yer almaktadır. Hislerin karşı tarafa aktarılması aradaki bağları güçlendiren bir büyüdür.

Sözlüye güzel sözler kategorisi içerisinden duygularınızı anlatan sözleri seçerek bu sözleri büyük aşkınız ile paylaşabilirsiniz. Sevginin ve aşkın aktarılması, karşı tarafın sevgiden haberdar edilmesi ve güzel cümlelere yer verilerek gerçekleştirilmesi romantizm için son derece önemlidir. Aşkın büyüsünde ve romantizmin doruklarında bir söz ile sevdiğiniz kişilerin gönlünde yer alabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki sevgi ve aşk dile getirildikçe güzelleşir.

Sözlüye güzel sözler

sözlüye güzel sözler

Seninle bir söz verdik, artık hayat bize birbirimiz için sevgimiz ve bir olmamız için yaşanılsın.

Sözümüz biz dünyaya gelmeden önce söylenmişti, biz sadece gereğini yaptık.

Aklımda bir tek sen varken sözlerim sana söz vermesin de ne yapsın?

Kaybettiğim yıllar değil beni üzen sensiz geçen sana vermem gereken sözü çok öncesinden veremeyişim bir tanem.

Eğer bilseydim senin sevginin bu kadar sıcak oluşunu, eğer idrak edebilseydim yanındaki mutluluğumu bir saniye kaybetmezdim sensizlikle.

Biliyorum ki anılarımda yıllar sonra bugün hayatımın en güzel başlangıçlarından olacak, senin parmağındaki yüzüğü takışım bir filmin en güzel sahnesi gibi hafızamda parlayacak.

Çiçekleri kıskandıran sevgilim, sana söz verdiğimden beri en güzel sözü verdiğimin keyfini yaşıyorum.

Bir hayale saklı şiirler gibisin, seni söylemek için tam vaktindeyim zamanın sana söz vermek için tam vaktindeyim şu hayatın.

İlginizi Çekebilir;  Bacıya güzel sözler

Sana beyaz laleler getirdiğim gün içimde bir küçük serçe koşuşturması ile aslında sana bakışlarımla söz vermiştim. Anlamadın.

Sözlüye sözler

Dünya evine girmek için değil sana bu sözüm sana bu sözüm ahirette de beraber olmak için.

Bir ana bir ömrü sığdıran gözlerin olmasa, sana baktığımda zaman durmasa, kalbim kanatlanıp uçmasa, söz verir miydim seninle sonsuza?

Gönlünde terbiye edilmiş bir kalbim ben, yalnızca senin hizaya soktuğun deli ruhum var, sana sözlüm dediğimden bu yana içimde ne bir başkasının izi ne gölgesi var.

Söz vermek seninle bir ömre, yaşanması ihtimali olan tüm güzelliklere söz vermek ne güzel.

Çağlayan oldu adın kulaklarımda, tanıdık tanımadık duydu sana olan sevdamı ben hayalinden sevdim seni bir tanem, sözün kalbimin mührü artık anlasana.

Sözümüz söz bir tanem, bu can bedende kaldığınca sensiz sevdanın adını anmayacağım.

Şahidim olsun yeryüzü, adın benim ömrüm, ömrün benimle geçsin başka ne isterim sözlüm.

Sözlü sözleri

Sözlüme anlamlı sözler

Yollar mı yıllar mı seni bana getiren bilmem, bildiğim bir şey var ki sensin bana bu sözü verdiren.

Seni bilmeden de bir yerlerde benim için atan bir yürek olduğunu biliyordum, seni görmesem de bir sevginin varlığını görüyordum seni duymasam da sevdanın sesini duyuyordum.

Bahtımın en güzel yanı sensin, hayatıma nereden geldin bilmem ama sen bana en güzel hediyesin.

Bir ömür gerçek sevgiyle yaşanmalı, insan kalbine denk olanla gönlünde aşkını tutanla bir olmalı, benim seninle olduğum gibi sevgilim.

Sen aklıma geldiğinde içimde sonsuz bir huzur açıyor sevgilim, bir anda bambaşka bir hayat çevreliyor etrafımı, bir başkalaşıyor seninle bu zaman, senin varlığında sevgilim.

Gönül merdivenimde ne ara zirve yaptın bilmem ama yerini kimsenin alamayacağını bil.

Herkes bir iz bıraktı şu ömrümde bazıları derin yaralar açtı geçti bazıları zehirli sarmaşık sardı geçti, iyi ki sen geldin ya bir tanem sayende ömrüm tazelendi.

İlginizi Çekebilir;  Amca sözleri

Kalabalık şehirlerde kaybolmuşken ruhum derin bir sukunetle büyüledin kalbimi, özüm böyleymiş meğer sen beni özüme döndürdün.

İçimde seninle özlediğimden mi sana kavuşmaya yakın olduğumdan mı bilmem ama güzel bir sevinç var.

Masmavi denizin üzerinden bana esen bir rüzgar gibisin senin esintin bana bu sıcakta nefes aldırıyor sevgilim.

Çorak toprakları vardı gönlümün bol dikenli yolları, sen bir anda cennet bahçesine çevirdin gönlümü, içinde kuşlar uçan yeşilin her tonu olan sanki hiç umutsuzluk rüzgarı esmemiş sanki hiç mutsuzluk görmemiş gibi.

Sözlüye aşk sözleri

Sözlüye güzel sözler

Bir bahara çevrildi ömrüm sen geldin hazanım sona erdi, bir gonca güle çevrildi ömrüm.

İçinde türlü güzelliklerin var senin keşfetmeye ömrüm yetsin diye dua ettiğim, keşfetmeyi ruhum bilsin diye dilediğim.

Papatyaları sevdiğin gibi beni de sevsen yeter bana, sesinle anımı şenlendirdiğin gibi adımı söylesen yeter bana.

Oysa çılgın bir yolcuydu kalbim senin limanına gelmeden çiçekleri sevdiğimi sanırdım senin güzelliğini görmeden..

Tüm yoğunluğuna değsin hayat, tüm yaşadıklarıma değsin ömür, tüm aşkıma değsin seni seven kalbim.

Camlı bir çerçevede eskiyen fotoğraflarımız olsun isterim sıvası dökülmüş buram buram huzur kokan bir evde, yanımda sen ol isterim yorgun bir akşam kelimelerim bitsin seninle.

Değer verdiğim her güzellik beni sana zorlayan kafamda bir düşünce her anımı yoklayan, adı aşk mıdır bilmem gece uyutmayan gündüz bırakmayan.

Ellerini tuttuğumda yalnızca aşkın geliyor dilime söylesem seni seviyorum söylemesem sende ölüyorum.

Eşsiz bir manzarada hayatı yaşadığımı zannederken meğer senin eksikliğinde kaybolmuş yüreğim sen beni tamamlamazsan eğer ben böyle sensizliği neyleyim.

Demetlerce çiçekler veresim var sana, yüzünden gülümsemeni eksik etmeden bir ömür sevgimi veresim var sana, içindeki aşkı kaybetmeden.

Uzak yollara gidişimsin, gittikçe nasıl uzaklaşırsam senden daha çok yanına gelişimsin, ben bu belirsizliği çözemedim bir türlü seninle olduğumdan daha çok sensizliğimde seni sevmişim.

Yalan dilime yakışmaz benim, hayali bile doğru söylerim, evet aşkın beni benden almıştır doğru ama ben senin saf sevgine talibim.

İlginizi Çekebilir;  Ölen Babaya Doğum Günü mesajları

İçimde hiçbir keder kalmadı sanki estirdiğin lodos tüm serin düşüncelerimi bir anda aldı, aşk dediler adına aklım fikrim sen oldun, bir bakışın yeter bana mutluluğum sen oldun.

Renk cümbüşü kalabalığın içinde dahi senin rengini bulur gözlerim, kum zerreleri arasında bir parça olsan senin zerreni tanır gözlerim.

Sen dilediğini söyle sevgilim, sözlerin yetmezse boş ver, beni hayata ikna eden gözlerin yeter.

Hiç inkar edilir mi aşk, hiç inkar edilir mi sevgi, sen fark etmedin belli oysa ne çok seviyorum seni.

Gittiğin yollarda izlerini tanırım, havada esen rüzgar olsan nefesini tanırım, yıllarca görmesem dahi en uzak yollardan akla ziyan gözlerini tanırım.

Söz verdim ellerimi ellerinden ayırmayacağım yüreğimi yüreğine hep saracağım, ömrüm yettiğince senin eşin aşkın bir tanen kalacağım.

Senin masumiyetin bana hayat veren, güven veren aşk veren sen masumiyetini kaybetme sevgilim.

Öğrendim ki sevgiliyi kıymetli yapan onun uğruna gösterilen çabaymış, seni kıymetli yapan çabama değer olman sevgilim.

Hayatta inandığım tüm gerçeklerin karşılığısın sen benim sözlüm değil sadece hayat arkadaşımsın.

Kalbinde minicik umutların var ya her yeni gün seni biraz daha mutlu yapan, o minicik umutlarını senin ellerinden tutup büyütmek istiyorum.

Hayatımda ailemden başka hiç kimsenin mutluluğunu bu kadar isteyeceğim aklıma gelmezdi senin mutluluğun için her şeyi yapmayı istiyorum.

Bir dileğin var mı dese hayat yeniden dünyaya gelsem yine seni sevmeyi dilemek derdim.

Öyle sessiz kaldığın yerlerde senin sessizliğine ses olasım var, senin mateminde yas, coşkunda aşk olasım var.

Sevgilim seni böyle sevmeme sen sebep oldun bir ömür sevmeme de sen sebep olacaksın.

Hayatı zorlaştıran herkesi hoş ver sevgilim, bak bir sen varsın bir de ben, gerisi alkış gerisi seyran gerisi boş, sen beni anla yeter gerisi vızıltı gerisi kaos.

O kadar kısa ki ömür, seninle olmadığım her güne pişman olmaktansa seninle her günüme engel olanları pişman etmek istiyorum.

Yorum yapın

bacıya güzel sözler
blakehuggins.com