Toruna güzel sözler

Torunlar, hayatımıza kattıkları neşe ve sevgi ile adeta birer güneş ışığı gibidirler. Onların masum gülüşleri ve kocaman kalpleri, bize dünyanın en güzel armağanıdır. Peki, bu özel varlıklara sevgimizi ve şefkatimizi nasıl ifade edebiliriz? İşte torununuza söyleyebileceğiniz, kalplerinize köprü kuracak toruna güzel sözler aşağıdadır. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu geniş arşivden yararlanacağınızı düşünüyoruz.

Doğum günü için toruna güzel sözler

Canınızın canı için en özel gün elbette onun doğum günüdür. Bu nedenle onu mutlu etmek için güzel bir mesaj düşünmüşsünüzdür. Hiç dert etmeyin. Biz buradayız ve dilediğiniz mesajı torununuza iletmeniz için bir liste hazırladık.

Benim canım torunum. Babası cevizin kabuğu kendisi de içidir. Benim de canımın içidir. İyi ki geldin dünyamı şenlendirdin.

Doğum günü çocuğuna günaydın. Bugün tüm dileklerin kabul olsun. Her şey gönlünce olsun.

Prensesim, bugün hep gülümse ve gülümsemek için bir neden arama kendine. Nedenler eteklerine yapışıp peşini hiç bırakmasın. Sen hep mutlu ol.

Gurur duyduğum canımın içi her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Her şey gönlünce olsun.

Uzun ve sağlıklı bir ömür, başarılarla dolu bir eğitim hayatı diliyorum. Her zaman yanındayım ve seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Binlerce öpücük dolu ve binlerce güzel dilek dileyen bir mesaj sevili torunuma gidiyor. Umarım şu an gülümsüyordur.

Tüm zorlu yollar açılıp önüne eğilmez. Dünya her zaman kolay bir yer olmayabilir. Sen yeter ki güçlü ol ve her şeyi başarabileceğini bil. Senin ne kadar güçlü ve yetenekli olduğunu çok iyi bilen deden. Nice mutlu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun.

İlginizi Çekebilir;  Ölen kardeşe sözler

Özlem bildiren Torun sözleri

Sen yokken boşlukta gibiyim. Seni çok özledim canım torunum.

Yollar mı uzadı yoksa zaman mı durdu. Sensiz hiçbir şeyin anlamı yok. Keşke yanımda olsan da sana hikayeler anlatsam.

Özlemini anlatmaya mürekkebim yetmez. Yaz yaz sayfalar yığın olsa da içimdeki hüzün geçmez. Yüzünü görsem sesini duysam da günüm aydınlansa.

Sen benim hayat ışığımsın. Yıldızım, biriciğimsin. Sen yokken ay yapayalnız. Yıldızlar ıssız adeta ışıklarını yansıtmak istemiyorlar. Gel de gecemiz gündüz olsun.

Her şeyim torunum. Seni nasıl özlediğimi bir bilsen. Hasretin canımı çok yakar oldu. Gözlerim dolu dolu ama ağlayamıyorum.

Hasretinden yandı gönlüm, yanı da sönmedi gönlüm. Sesini duysam da yeter. Gelsen dünyalar benim olur, benim biricik torunum.

Hayat zordur ama seni özlemek daha da zor canım. Gül yüzlüm, kelebeğim ve benim narin miniğim. Sen doğdun benim hayatım şenlendi. Şimdi senden uzaktayım ve seni çok özlüyorum.

Sevmek bu dünyadaki en güzel şeydir. Sevileni özlemek dahi güzeldir. Ancak yakıcı bir yanı vardır. Zaman geçtikçe de yakıcı yanı ne yazık ki artar. Ne zamandır yoksun ve canımın ne kadar yandığını sen anlarsın. Umarım en yakın zamanda gelirsin ve acılar biter. Çok özledim be canım.

Tebrik bildiren torun sözleri

Başarıların daim olsun. Gururum benim. Basamakları tek tek aştın ve hızla doğru yolda ilerledin. Asla pes etmedin ve asla farklı yöne sapmadın. Hep öyle devam et, yolun bahtın açık olsun. Alkışlayanın çok olsun.

Yeni işin hayırlı ve uğurlu olsun. Mutluluklar dört bir yanını sarsın. Bir ara buralara uğra da bizim de yüzümüzde güller açsın ve hayatımız şenlensin.

Sınıra yakın olmak başarı kapılarını çalmak demektir. Sen her zaman sınırda olduğunu biliyordun ve asla kapıdan geri dönmedin. İyi ki de bunu yaptın. Her daim mutlu olman dileğiyle. Başarılarla dolu bir hayat diliyorum.

İlginizi Çekebilir;  Görümceye güzel sözler

Yollar ne kadar zorlu olsa da onu aşan birileri her daim bulunur. Birileri arasında benim torunum da yer alıyor olması benim için apayrı bir gurur. İyi ki kelimesini ne kadar çok kullansam da torunum için yetmez. Seni çok seviyorum.

Zorlu bir hayat ve her zorluğu aşan bir can. İşte o benim torunum oluyor. Göğsümü kabartan ve beni her an mutlu eden biricik torunum. Tebrikler.

Yorum yapın

bacıya güzel sözler
blakehuggins.com